Tilsette

Hardangervidda Fjelloppsyn har 5 fast tilsette medarbeiderar. Hovudkontoret ligg i Ål. Ved sidan av feltmessig oppsyn, registrering og skjøtsel tek dei tilsette hand om sekretariata for fleire av fjellstyra på Hardangervidda og har kontorstad på fjellstyrekontor i Ulvik, Kinsarvik, Øyfjell og Rødberg.
Georg Gjøstein
Dagleg Leiar, fjelloppsyn 

Kontorstad: ÅL
Adresse: Kvinnegardslie 451,
3570 ÅL

Sten-Rune Jensen
Fjelloppsyn
Sekretær Øvre Numedal Fjellstyre
Sekretær Fjellstyrene på Hardangervidda AS

Kontorstad: Rødberg
Adresse: Sentrum 42
3630 Rødberg

Telefon:991 09 720

sten-rune.jensen@fjellstyrene.no
ovre.numedal@fjellstyrene.no
Steinar Lund
Fjelloppsyn
Sekretær Ullensvang Fjellstyre

Kontorstad: Kinsarvik
Adresse: Sandvikevegen 11
5780 Kinsarvik
Telefon: 482 70 778

steinar.lund@fjellstyrene.no
ullensvang@fjellstyrene.no
Ole Rune Røkenes
Fjelloppsyn
Sekretær Ulvik Fjellstyre

Kontorstad: Ulvik
Adresse: Postboks 2
5731 Ulvik
Telefon: 949 78 534

ole.rune.rokenes@fjellstyrene.no
ulvik@fjellstyrene.no 
Rune Aarhus
Fjelloppsyn
Sekretær Rauland Fjellstyre

Kontorstad: Øyfjell
Adresse: Heimigardsvegen 92 
3890 Vinje
Telefon: 949 78 532

rune.aarhus@fjellstyrene.no
rauland@fjellstyrene.no