Tilsette

Hardangervidda Fjelloppsyn har 6 fast tilsette medarbeiderar. Hovudkontoret ligg i Ål. Ved sidan av feltmessig oppsyn, registrering og skjøtsel tek dei tilsette hand om sekretariata for fleire av fjellstyra på Hardangervidda og har kontorstad på fjellstyrekontor i Ulvik, Kinsarvik, Vinje og Rødberg.
Dei tilsette blir nærare presentert nedanfor:

Georg Gjøstein 
Er i permisjon til og med 30 juni 2019, for kontakt med fungerande dagleg leiar: kontakt Sveinung Olsnes, sjå
kontaktinformasjon under
Stilling: Dagleg Leiar, fjelloppsyn   
Kontorstad: ÅL
Adresse: Kvinnegardslie 451, 3570 ÅL
Mobiltelefon: 90213630


Hans- Jørgen Jahren
Stilling: Fjelloppsyn, sekretær Øvre Numedal Fjellstyre
Kontorstad: Rødberg
Adresse: Pb 51, 3630 Rødberg
Mobiltelefon: 99109720
 

Harald Normann Andersen
Stilling: Fjelloppsyn, sekretær Ulvik Fjellstyre og Røldal Fjellstyre
Kontorstad: Ulvik
Adresse: PB 2, 5730 Ulvik
Mobiltelefon: 90213685
E-post: Ulvik@fjellstyrene.no   harald.andersen@fjellstyrene.no
             roldal@fjellstyrene.no



Sveinung Hylland Olsnes
Stilling: Fjelloppsyn, fungerande dagleg leiar Fjellstyra på Hardangervidda as, Sekretær Rauland Fjellstyre
Kontorstad: Vinje
Adresse: Vinjevegen 665 , 3890 Vinje
Telefon: 90213655
            hardangervidda.fjelloppsyn@fjellstyrene.no 
Sten Rune Jensen
Stiling: Fjelloppsyn
Kontorstad: Rødberg/Uvdal
Adresse: Bakkanvegen 65, 3632 Uvdal
Telefon:917 39 577
Epost: sten-rune.jensen@fjellstyrene.no


Steinar Lund
Stiling: Fjelloppsyn, Sekretær for Odda Fjellstyre, Ullenvang Fjellstyre og Fellesstyret for Ullensvang SA
Kontorstad: Kinsarvik
Adresse: Heradshuset, 5780 Kinsarvik
Telefon:482 70 778
Epost: steinar.lund@fjellstyrene.no  eller  ullensvang@fjellstyrene.no